ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER FİYAT LİSTESİ E-KATALOG İLETİŞİM
 Adres : Sanayi Cd. No:29 Yenibosna / İstanbul - TÜRKİYE                               Müşteri Hizmetlerimizi arayın   +90 212 551 79 12
   
 
KURUMSAL A & B İthalat İhracat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak; kuruluşumuzdan bu yana, değişen zaman içinde, endüstriyel malzeme sektöründeki yenilik ve gelişmelere bizzat öncülük ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yaptığımız işler daima müşterilerimiz için en iyi kalite standartlarını yansıtmıştır ve yüksek kalite örnekleri olarak gösterilmiştir.
Edindiğimiz bu gurur ve şevkle firmamız, ürünlerini ve hizmetlerini profesyonelce sunarak hizmet esnasında ve sonrasında siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olduğunu hissettirmekten büyük bir mutluluk duyar.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.
Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.
Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar A & B İthalat İhracat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Firması'na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,
A & B İthalat İhracat Makina San. ve Tic. Ltd. Şti...

Vizyonumuz
Endüstriyel Malzeme sektöründe geçmiş yıllardan bu yana yarattığımız entellektüel sermayeyi en üst düzeye çıkarmak.

Misyonumuz
Türkiye'de Endüstriyel Malzeme sektöründe yarattığımız imajı daha da ileri taşımak.

Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | İletişim
Site Created By Netürk Copyright 2015 © A & B İTHALAT İHRACAT MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Her hakkı saklıdır.